Dodaj zlecenie
Zasady


doit4me to serwis, gdzie w łatwy sposób przy pomocy intuicyjnej nawigacji znajdziesz ludzi gotowych wykonać za Ciebie określone prace.


Jeśli chciałbyś pomalować pokój, potrzebujesz pomocy przy przeprowadzce, przesadzaniu drzew w ogrodzie, koszeniu trawy, organizacji imprezy urodzinowej lub wyprowadzaniu psa, możesz skorzystać z doit4me by znaleźć osobę chętną wykonać te prace za Ciebie. Pomagamy zapracowanym ludziom pozbyć się problemów dnia codziennego, na które nie starcza im czasu.


Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych jak i do firm potrzebujących wykonania jednorazowej usługi, bez potrzeby tworzenia kolejnego etatu. Pomaga rozszerzyć działalność i pozyskać nowych klientów, a także wypromować się i zwiększyć obroty.


Serwis doit4me to także możliwość znalezienia zarobku w Twoim mieście.


Jeśli chcesz dorobić do pensji, pracujesz na pół etatu, jesteś studentem, bezrobotnym lub po prostu dysponujesz nadmiarem wolnego czasu, który chciałbyś zamienić na gotówkę - dobrze trafiłeś. Może nie jesteśmy lekarstwem na bezrobocie, ale na pewno umożliwimy wam przejście przez nie godnie, damy wam wędkę byście mogli złowić rybę. Damy cel i nadzieje tym, którzy mogli by po prostu siedzieć przed telewizorem, a także tym którzy bezskutecznie poszukiwali pracy całymi miesiącami. Studentom, dla których ważny jest każdy grosz. Dzięki nam zyskacie możliwość znalezienia zlecenia za atrakcyjne wynagrodzenie. Wystarczy się zalogować by zamienić swój nadmiar czasu w gotówkę.


Każde zakończone zlecenie jest oceniane, użytkownicy zostawiają kontrahentom komentarze stanowiące wirtualne CV w serwisie doit4me.


Nasz Serwis oferuje także możliwość zarobku przy okazji dobrej zabawy. Dzięki doit4fun zyskasz możliwość odpowiedzi na pytanie "Co zrobisz za 10/20 złotych?". Tu użytkownicy mogą zamieszczać ogłoszenia, w których wskażą co wykonają za 10 lub 20 złotych, bądź co chcą żeby dla nich wykonać za tą kwotę. Może to być cokolwiek, od rzeczy śmiesznych i dziwnych do przydatnych. Od napisania miłosnej wiadomości do optymalizacji kodów php. Jedynymi ograniczeniami jest wyobraźnia użytkowników oraz prawo, oczywiście. To miejsce przeznaczone dla dowcipnisiów i śmiesznych zleceń. Tu możesz znaleźć kogoś kto pomoże Ci wkręcić znajomych lub odgryźć się za żart, kto wykona dla Ciebie najdziwniejsze zlecenia za śmieszną kwotę 10 lub 20 złotych.


Jak zacząć?Jeśli chcesz zlecić wykonanie zadania (doit4me, doit4fun).

Po zalogowaniu do Serwisu otrzymasz możliwość bezpłatnego zamieszczenia swojej oferty w zależności od zadania w dziale doit4me lub doit4fun. Po czym wskażesz czego dotyczy zlecenie oraz jakie wynagrodzenie oferujesz za jego wykonanie. Gdy znajdzie się zainteresowany, który będzie gotów wykonać Twoje zlecenie, uzyskasz możliwość przyjęcia jego oferty po czym po uiszczeniu symbolicznej prowizji o wartości chusteczek higienicznych, czy połowy pączka otrzymasz email z danymi kontaktowymi kontrahenta w celu dokonania finalizacji Zadania. Po zakończeniu zlecenia wskażesz, czy zlecenie zostało wykonane i wystawisz kontrahentowi komentarz widoczny dla każdego zalogowanego użytkownika i stanowiący wirtualne CV w serwisie.


Jeśli chcesz wykonać zadanie i cieszyć się dodatkowym zarobkiem (doit4me, doit4fun).

Po zalogowaniu do Serwisu otrzymujesz dostęp do bazy zleceń z całego kraju, po wyborze swojej lokalizacji możesz wybrać zlecenie, które Cię interesuje z pośród dostępnych w działach doit4me i doit4fun. Przy wybranym zleceniu zobaczysz jego opis (to co będziesz musiał wykonać) oraz oferowane przez zlecającego wynagrodzenie. Jeśli warunki i wynagrodzenie będą Ci odpowiadać zgłosisz gotowość jego wykonania. Po zaakceptowaniu Twojej oferty, ogłoszenie zostaje zablokowane, a TY po uiszczeniu przez Zlecającego symbolicznej prowizji, otrzymasz email z danymi kontaktowymi Ogłoszeniodawcy byście mogli sfinalizować Zadanie.


Jeśli chcesz zaoferować swoje usługi przy wykonaniu konkretnej wskazanej przez Ciebie czynności (doit4fun).

Po zalogowaniu do Serwisu otrzymasz możliwość zamieszczenia swojej oferty w dziale doit4fun. Wskażesz zadanie, które jesteś gotów wykonać oraz wynagrodzenie jakiego oczekujesz. Gdy znajdzie się zainteresowany chcący zlecić Ci wykonanie opisanego w ogłoszeniu zadania, wybierze Cię do wykonania Zadania i uiści symboliczną prowizję, otrzymasz powiadomienie email wraz z jego danymi. Po wykonaniu przez Ciebie zadania Zlecający wystawi komentarz do zlecenia stanowiący wirtualne CV w Serwisie.

 • Czy wystawienie Ogłoszenia jest płatne?

  Wystawienie Ogłoszenia w Serwisie doit4me i doit4fun, jest i zawsze będzie bezpłatne.
 • Jak długo Ogłoszenie jest dostępne?

  Ogłoszenie wystawia się na okres 7 dni, po którym zostaje ono zablokowane. Ogłoszenia można wystawiać ponownie, możliwe jest także wystawienie kilku identycznych Ogłoszeń.
 • Kiedy otrzymam wynagrodzenie za wykonane Zlecenie?

  Po wyborze Wykonawcy każdy z Użytkowników, zarówno Zlecający jak i Wykonawca otrzymają powiadomienie email z danymi kontaktowymi kontrahenta. Dzięki tym danym ustalicie szczegóły Zadania, w tym zasady płatności. Serwis doit4me nie pośredniczy w dokonywani
 • Co oferuje mi Serwis doit4me?

  Serwis doit4me składa się z dwóch działów tematycznych doit4me, w którym zlecisz wykonanie określonego Zadania wartego minumum 25 zł oraz doit4fun dla tyych mniej poważnych Zleceń/Zadań za wynagrodzenie równe 10/20 zł. Serwis to platforma umożliwiająca sw
 • Co będzie, jeżeli dobrze wykonam Zadanie, a zlecający mimo to źle mnie oceni?

  Jeśli Zlecający oceni Cię negatywnie mimo prawidłowego wykonania Zadania skontaktuj się z nami i przedstaw dowody wykonania Zadania. Postaramy się wyjaśnić sprawę polubownie pośrednicząc w rozmowach z Zlecającym. Konta nieuczciwych Użytkowników będą każdo
 • Co jeśli Wykonawca nie wykona Zadania?

  ​Jeśli Użytkownik, który podjął się wykonania Zadania go nie wykona, wskażesz to wystawiając komentarz do Zadania, a Wykonujący zostanie wpisany na naszą listę obserwowanych, kolejne uchybienia przy wykonywaniu Zadań spowodują zablokowanie jego Konta.
 • Dlaczego nie otrzymuje powiadomień email?

  ​Jeśli nie otrzymujesz powiadomień email np. o tym, że zgłosiłeś się do wykonania Zadania, sprawdź skrzynkę Spam, niektóre poczty mogą zakwalifikować wiadomości wysyłane automatycznie przez Serwis jako spam.
 • Dlaczego nie mogę dodać zdjęcia/filmu do Ogłoszenia?

  Jeśli nie możesz dodać zdjęcia lub filmu do Ogłoszenia oznacza to, że próbujesz dodać zdjęcie lub film w niewłaściwym formacie. W ramach Serwisu doit4me możliwe jest dodawanie jedynie zdjęć w formacie .jpg oraz filmów w formacie .flv. * przypominamy, że
 • Ile kosztuje korzystanie z Serwisu?

  Serwis doit4me to platforma dostarcza swoim Użytkownikom technicznej platformy umożliwiającej kontakt w celu wykonania Zadania określonego w Ogłoszeniu. Korzystanie z Serwisu jest bezpłatne, dodawanie Ogłoszeń jest bezpłatne. Serwis pobiera jedynie minima
 • Ile kosztuje korzystanie z Serwisu?

  Serwis doit4me to platforma dostarcza swoim Użytkownikom technicznej platformy umożliwiającej kontakt w celu wykonania Zadania określonego w Ogłoszeniu. Korzystanie z Serwisu jest bezpłatne, dodawanie Ogłoszeń jest bezpłatne. Serwis pobiera jedynie minima