Dodaj zlecenie
Bezpieczeństwo

Każdy Użytkownik Serwisu zamieszcza jedynie dane niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Serwisu i prawidłowego wykonywania Zadań.


W razie wykrycia nieprawidłowości lub zagrożeń powodowanych przez osoby nierespektujące przepisów prawa i regulacji obowiązujących w Serwisie, współpracujemy z policją, prokuraturą, sądami, by pomóc w ujęciu tych osób.


Naszym Użytkownikom pragniemy zapewnić maksymalny możliwy komfort korzystania z Serwisu, by to uczynić pragniemy przestrzec Państwa przed szczególnymi zagrożeniami związanymi z korzystaniem z usług świadczonych drogą elektroniczną w tym przed pochopnym udostępnianiem osobom postronnym swego indywidualnego loginu lub hasła, jak również stosowania haseł łatwych do odgadnięcia np. dat urodzin, imienin itp. Zachowanie takie może doprowadzić do utraty kontroli nad kontem i przejęcia go przez niepowołane osoby. Należy również pamiętać, iż Administrator ani żaden z pracowników Serwisu nie zwraca się do Użytkowników listownie, telefonicznie lub za pomocą poczty e-mail o podanie loginu lub hasła. Informacje te wymagane są jedynie przy logowaniu i w żadnej innej sytuacji nie będą Państwo proszeni o ich podawanie. Zalecamy także zmianę hasła do Profilu minimum raz na dwa miesiące, co pozwoli dodatkowo zadbać o Państwa prywatność.


Korzystamy także ze standardowych plików dziennika serwera sieciowego do liczenia osób odwiedzających Serwis oraz do oceny jego możliwości technicznych. Używamy tych informacji, aby ustalić, ile osób odwiedza Serwis, by dopasować Serwis do potrzeb, ilości odwiedzających i liczby Użytkowników tak by był bardziej użyteczny w obsłudze. Danych zbieranych w ten sposób, tj. automatycznie, nie można ani zmienić ani usunąć.


Użytkownik odpowiada za utrzymanie poufności swoich danych w postaci hasła i loginu.


Użytkownicy mają możliwość bezpośredniego kontaktu mailowego z pracownikami Serwisu poprzez formularz Kontakt dostępny na stronie głównej Serwisu oraz na każdej stronie w stopce.


W związku z istotą internetu Serwis nie może potwierdzić z całą pewnością, że Użytkownicy są tymi osobami, za które się podają. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność danych oferowanych przez Użytkowników. Pragniemy jednak zapewnić, iż dokładamy wszelkiej staranności by sprawdzić tożsamość osób rejestrujących się w Serwisie.


Pamiętaj, aby w kontaktach z innymi Użytkownikami zachować szczególną ostrożność i zdrowy rozsądek, tak jak przy każdym kontakcie z osobami, których nie znasz.


Serwisu używasz na swoje własne ryzyko i odpowiedzialność. • Czy wystawienie Ogłoszenia jest płatne?

  Wystawienie Ogłoszenia w Serwisie doit4me i doit4fun, jest i zawsze będzie bezpłatne.
 • Jak długo Ogłoszenie jest dostępne?

  Ogłoszenie wystawia się na okres 7 dni, po którym zostaje ono zablokowane. Ogłoszenia można wystawiać ponownie, możliwe jest także wystawienie kilku identycznych Ogłoszeń.
 • Kiedy otrzymam wynagrodzenie za wykonane Zlecenie?

  Po wyborze Wykonawcy każdy z Użytkowników, zarówno Zlecający jak i Wykonawca otrzymają powiadomienie email z danymi kontaktowymi kontrahenta. Dzięki tym danym ustalicie szczegóły Zadania, w tym zasady płatności. Serwis doit4me nie pośredniczy w dokonywani
 • Co oferuje mi Serwis doit4me?

  Serwis doit4me składa się z dwóch działów tematycznych doit4me, w którym zlecisz wykonanie określonego Zadania wartego minumum 25 zł oraz doit4fun dla tyych mniej poważnych Zleceń/Zadań za wynagrodzenie równe 10/20 zł. Serwis to platforma umożliwiająca sw
 • Co będzie, jeżeli dobrze wykonam Zadanie, a zlecający mimo to źle mnie oceni?

  Jeśli Zlecający oceni Cię negatywnie mimo prawidłowego wykonania Zadania skontaktuj się z nami i przedstaw dowody wykonania Zadania. Postaramy się wyjaśnić sprawę polubownie pośrednicząc w rozmowach z Zlecającym. Konta nieuczciwych Użytkowników będą każdo
 • Co jeśli Wykonawca nie wykona Zadania?

  ​Jeśli Użytkownik, który podjął się wykonania Zadania go nie wykona, wskażesz to wystawiając komentarz do Zadania, a Wykonujący zostanie wpisany na naszą listę obserwowanych, kolejne uchybienia przy wykonywaniu Zadań spowodują zablokowanie jego Konta.
 • Dlaczego nie otrzymuje powiadomień email?

  ​Jeśli nie otrzymujesz powiadomień email np. o tym, że zgłosiłeś się do wykonania Zadania, sprawdź skrzynkę Spam, niektóre poczty mogą zakwalifikować wiadomości wysyłane automatycznie przez Serwis jako spam.
 • Dlaczego nie mogę dodać zdjęcia/filmu do Ogłoszenia?

  Jeśli nie możesz dodać zdjęcia lub filmu do Ogłoszenia oznacza to, że próbujesz dodać zdjęcie lub film w niewłaściwym formacie. W ramach Serwisu doit4me możliwe jest dodawanie jedynie zdjęć w formacie .jpg oraz filmów w formacie .flv. * przypominamy, że
 • Ile kosztuje korzystanie z Serwisu?

  Serwis doit4me to platforma dostarcza swoim Użytkownikom technicznej platformy umożliwiającej kontakt w celu wykonania Zadania określonego w Ogłoszeniu. Korzystanie z Serwisu jest bezpłatne, dodawanie Ogłoszeń jest bezpłatne. Serwis pobiera jedynie minima
 • Ile kosztuje korzystanie z Serwisu?

  Serwis doit4me to platforma dostarcza swoim Użytkownikom technicznej platformy umożliwiającej kontakt w celu wykonania Zadania określonego w Ogłoszeniu. Korzystanie z Serwisu jest bezpłatne, dodawanie Ogłoszeń jest bezpłatne. Serwis pobiera jedynie minima