Dodaj zlecenie
Jak działa doit4me?
W pierwszej kolejności musisz się zarejestrować lub zalogować za pomocą swojego konta w serwisie Facebook. Po rejestracji otrzymasz na swój adres email link aktywacyjny. Gdy już aktywujesz konto zaloguj się w serwisie.

Żeby dodać Ogłoszenie wystarczy click'nąc przycisk "Dodaj zlecenie" zlokalizowany u góry serwisu. Po przekierowaniu, na kolejnej stronie wybierzesz rodzaj Ogłoszenia, które chcesz zamieścić. Do wyboru masz Ogłoszenia w dziale doit4me lub doit4fun. Jeśli poszukujesz specjalisty do wykonania określonego zadania np. naprawy kranu, zamieść Ogłoszenie w dziale doit4me. W dziale doit4fun zamieścisz Ogłoszenia zarówno jako wykonawca jak i zlecający. Zlecisz tu lub zgłosisz się do wykonania najróżniejszych zadań o wartości 10 zł lub 20 zł. Wybierz rodzaj Ogłoszenia, które chcesz zamieścić, po czym wprowadź wszystkie niezbędne dane takie jak tytuł, cena i treść. Dodaj zdjęcie lub film po czym zatwierdź.. i już, Ogłoszenie dodane.

Jeśli w dziale doit4me znalazłeś interesujące Ogłoszenie, zgłoś  się do jego wykonania za pomocą przycisku: Gdy już zgłosisz się do wykonania zadania Serwis prześle Ci powiadomienie email:

Serwis powiadomi także Ogłoszeniodawcę...

... który dokona wyboru wykonawcy spośród osób, które zgłosiły się do wykonania Zadania.


Gdy Ogłoszeniodawca dokona wybory Wykonawcy Zadania, obie strony otrzymają powiadomienia na email. Wykonawca (zgłaszający się do wykonania Zadania)...... oraz Zlecający (osoba, która wystawiła Ogłoszenie). Ogłoszeniodawca poproszony zostanie o uiszczenie symbolicznej prowizji (1 zł) na rzecz Serwisu...

... po uiszczeniu której...


... strony otrzymają powiadomienia email ze swoimi danymi tak by mogły dokończyć transakcje:
Po wykonaniu Zadania Zlecający/Ogłoszeniodawca oceni pracę Wykonawcy wystawiając mu Komentarz.