Dodaj zlecenie
FAQ
Czy wystawienie Ogłoszenia jest płatne?

Wystawienie Ogłoszenia w Serwisie doit4me i doit4fun, jest i zawsze będzie bezpłatne.Jak długo Ogłoszenie jest dostępne?

Ogłoszenie wystawia się na okres 7 dni, po którym zostaje ono zablokowane. Ogłoszenia można wystawiać ponownie, możliwe jest także wystawienie kilku identycznych Ogłoszeń.Kiedy otrzymam wynagrodzenie za wykonane Zlecenie?

Po wyborze Wykonawcy każdy z Użytkowników, zarówno Zlecający jak i Wykonawca otrzymają powiadomienie email z danymi kontaktowymi kontrahenta. Dzięki tym danym ustalicie szczegóły Zadania, w tym zasady płatności. Serwis doit4me nie pośredniczy w dokonywaniu płatności między Użytkownikami.Co oferuje mi Serwis doit4me?

Serwis doit4me składa się z dwóch działów tematycznych doit4me, w którym zlecisz wykonanie określonego Zadania wartego minumum 25 zł oraz doit4fun dla tych mniej poważnych Zleceń/Zadań za wynagrodzenie równe 10/20 zł. Serwis to platforma umożliwiająca swoim Użytkownikom czasowe i nieodpłatne zamieszczanie na stronach Serwisu Ogłoszeń oraz kojarząca ze sobą Użytkowników zlecających wykonanie określonego w Ogłoszeniu Zadania lub zgłaszających chęć wykonania Zadania za wynagrodzeniem, z Użytkownikami chcącymi wykonać to Zadanie lub by wykonano dla niego to Zadanie.Co będzie, jeżeli dobrze wykonam Zadanie, a zlecający mimo to źle mnie oceni?

Jeśli Zlecający oceni Cię negatywnie mimo prawidłowego wykonania Zadania skontaktuj się z nami i przedstaw dowody wykonania Zadania. Postaramy się wyjaśnić sprawę polubownie pośrednicząc w rozmowach z Zlecającym. Konta nieuczciwych Użytkowników będą każdorazowo blokowane.Co jeśli Wykonawca nie wykona Zadania?

​Jeśli Użytkownik, który podjął się wykonania Zadania go nie wykona, wskażesz to wystawiając komentarz do Zadania, a Wykonujący zostanie wpisany na naszą listę obserwowanych, kolejne uchybienia przy wykonywaniu Zadań spowodują zablokowanie jego Konta.Dlaczego nie otrzymuje powiadomień email?

​Jeśli nie otrzymujesz powiadomień email np. o tym, że zgłosiłeś się do wykonania Zadania, sprawdź skrzynkę Spam, niektóre poczty mogą zakwalifikować wiadomości wysyłane automatycznie przez Serwis jako spam.Dlaczego nie mogę dodać zdjęcia/filmu do Ogłoszenia?

Jeśli nie możesz dodać zdjęcia lub filmu do Ogłoszenia oznacza to, że próbujesz dodać zdjęcie lub film w niewłaściwym formacie. W ramach Serwisu doit4me możliwe jest dodawanie jedynie zdjęć w formacie .jpg oraz filmów w formacie .flv.

* przypominamy, że dodawanie zdjęć lub filmów naruszających prawa autorskie lub w inny sposób naruszających obowiązujące przepisy prawa spowoduje zablokowanie Konta Użytkownika, może także skutkować odpowiedzialnością prawną zamieszczającego taki plik.Ile kosztuje korzystanie z Serwisu?

Serwis doit4me to platforma dostarcza swoim Użytkownikom technicznej platformy umożliwiającej kontakt w celu wykonania Zadania określonego w Ogłoszeniu. Korzystanie z Serwisu jest bezpłatne, dodawanie Ogłoszeń jest bezpłatne. Serwis pobiera jedynie minimalne symboliczne opłaty za skontaktowanie ze sobą Użytkowników - Zlecającego z Wykonawcą. W dziale doit4fun opłata ta równa jest zawsze 0,50 zł - czyli równowartość paczki chusteczek higienicznych, natomiast w dziale doit4me jest to opłata 1 zł - czyli pół pączka.Ile kosztuje korzystanie z Serwisu?

Serwis doit4me to platforma dostarcza swoim Użytkownikom technicznej platformy umożliwiającej kontakt w celu wykonania Zadania określonego w Ogłoszeniu. Korzystanie z Serwisu jest bezpłatne, dodawanie Ogłoszeń jest bezpłatne. Serwis pobiera jedynie minimalne symboliczne opłaty za skontaktowanie ze sobą Użytkowników - Zlecającego z Wykonawcą. W dziale doit4fun opłata ta równa jest zawsze 0,50 zł - czyli równowartość paczki chusteczek higienicznych, natomiast w dziale doit4me jest to opłata 1 zł - czyli pół pączka.